Наталія Шакула, 7 років

Мене звати Наталія Шакула, мені 7 років, я навчаюсь у школі № 25 в 2-Є класі з поглибленим вивченням англійської мови. Я займаюсь танцями, співами і вишивкою у "Барвінку", дуже полюбляю малювати, навчаюсь в Школі Чемних дівчат Princess та комп'ютерній академії "ШАГ", а також вивчаю фінансову грамотність в школі "Афлатун". Мені дуже подобається постійно навчатись новому і цікавому. Я дуже наполеглива і цілеспрямована. В моєму житті неодноразово стояв вибір - піти розважатись або ідти на заплановане заняття - я завжди вибирає заняття, хоча є велике бажання погратись чи просто відпочити. Моя мама мені завжди каже, що своє майбутнє я створюю зараз і в це охоче вірю!
В Школу чемних дівчат Princess я почала ходити з січня цього року (2015) і мені дуже сподобалась можливість змінитись, стати справжньою чемною Принцесою, навчитись поводитись чемно і отримати нові знання. В Школі чемних дівчат я вперше дізналась про стиль, мені дуже подобаються заняття з етикету та флористики, я вивчаю новий для себе танок, займаюсь з чудовим арт - терапевтом. Завдяки Школі чемних дівчат я побачила багато нових напрямків свого розвитку та хочу стати неперевершеною дівчиною - справжньою принцесою!
Мій профіль у ВК https://vk.com/id290466979
Мої улюблені десерти - це желе та тірамісу.
В мене є багато звичок, які мені подобаються, але найбільше я ціную свої звички завжди посміхатись і позитивно дивитись на життя.
Найкращі вихідні - це подорож з моїми любими батьками та друзями! Дуже полюбляю подорожувати!
 
 
 

« Вернуться