Мельник Валерія і моя найкраща матуся Мельник Тетяна

Я довго думала, з чого почати розповідь про маму. Адже про маму можна написати багато чого. Кожен вважає, що його мама найкраща на світі, але моя мама по-справжньому найкраща, єдина і неповторна. Для мене мама – найдорожче, що у мене є, адже вона дала мені життя. Я хочу сказати велике спасибі їй за те, що вона навчила мене доброті, порядності та чесності. Я в усьому намагаюся брати приклад зі своєї матусі. Мама стала для мене другом, який розуміє і поважає мої інтереси, я можу довірити їй найпотаємніше, що у мене є. І скільки б мені не було років, десять чи п'ятдесят, мені завжди буде потрібна її посмішка і любов.
Наша мрія з мамою відвідати чарівне місто Львів.Нещодавно мій брат побував там і в нас з матусею виникло однакове бажання-побачити на власні очі чудові архітектурні споруди,відвідати музеї і випити звичайної львівсьокої кави.А головне разом!
Спільне зайняття у нас з матусею це вишивання.Ввечері з гарячою чашкою чаю перед телевізором просто вишивати та говорити про своє,ділитися секретами,обговорювати події,які трапились протягом дня.
Улюблена казка наша з матусею це "Три горішка для Попелюшки"ми любимо переглядати лише казки з хорошим закінченням.Де добро завжди перемагає зло.Казки повчають нас чомусь новому.Тому слід читати якомога більше книжок та дивитись більше мультиків.
Найчарівніший наш вчинок-це листівки,які ми робимо разом для своїх рідних.Тому що листівки зроблені власноруч це найкращий подарунок.Ми з мамою полюбляємо займатись цим і тому це є найчарівніший наш вчинок зроблений разом)
Отже,для мене матуся є найдорожчою людиною в житті і чого навчила вона мене я хочу передати своїм майбутнім дітям.
 
 
 
 
 
Матеріал підготований в рамках квітневого проекту "До Дня Матері виграйте подарункову фотосесію з донечкою"
http://princess-models.com/proekt-misyacya/kviten-2015/umovi-proektu/

« Вернуться