Про свято особистості

Запрошуємо вас на добре та казкове дитяче свято краси. То буде затишний, душевний та дуже гостинний вечір, де пройшовши насичену підготовку за руку з досвідченими педагогами учениці модельної агенції та школи чемних дівчат PRINCESS віком від 4 до 16 років вийдуть на подіум та в черговий раз доведуть собі, що вони – особливі і найщасливіші! 

 
«Ти – особлива!»  - головна теза свята краси PRINCESS FIRST MODEL. Дівчата показують, що справжніми бути цікавіше, що кожна з них – особлива і не така як інші!  
 
Мета: з допомогою даного заходу ми маємо на меті розкрити внутрішній потенціал кожної дівчинки, її риси характеру, підкреслити зовнішність і дати новий досвід поведінки на подіумі. То є надзвичайно корисна практика, котра додасть впевненості, віри в себе і рішучості.
 
Ідеологія: як виховання формує характер, а навчання інтелігентність, так і красу в собі потрібно виховувати і розвивати. Даний конкурс навчає дівчат бути красивими і привабливими, виховує в них такі цінності, як гармонію, духовність, милосердя. А також впевненність у власній привабливості і особливості.