День 1. Тренувальний табір

День 1.  Тренувальний табір

 
 
Свої обійми дівчатам FIRST PRINCESS MODEL гостинно відкрив заміський комплекс "Батерфляй". Просторі зали для майстер-класу з дефіле, затишна кімнатка з килимом, подушками та диванами для психологічних практик, смачний чай, канапки, домашній борщ заставили наші організми працювати на максимум! Тут була і мотивація, і задоволення, і продуктивність! А ле все по-черзі!
 

На лімузинах за новими знаннями

Ми зустрічались в холлі ТРЦ Мегамолл. Хтось з дівчат ще змахував з вій сон, деякі уже повністю проснулись і були відкриті до нових вражень. З крильця розважального комплексу до тренувального табору ми вирушили на лімузинах. У нас в розпорядженні було два автомобіля: класичний і ретро-car. В одній машині дівчата співали гімн, в другій фотографувались. Ще зовсім трошечки, пара кілометрів, і розпочнеться справжня доросла підготовка до свята особистості FIRST PRINCESS MODEL. 
 
 

 

Інна Т. Яворська. Психологічний тренінг

Інна Тадеушівна провела з дівчатами тренінг про віру в себе, про дружбу, про особливості кожного характеру, про те, якою має бути принцеса. В доступній та легкій формі дівчата дізнались, в чому переваги участі в конкурсі, які знання та досвід вони отримають від нього. Дана зустріч стала надзвичайно теплою і майже домашньою!
 

 

Майстер-клас з дефіле від Ярослави Курячої

Якщо на уроках дефіле в школах Princess дівчата навчаються правильно ходити, то цей майстер-клас більше був направлений на відчуття ритму та музики. Звідки брати енергію для виходів, як правильно відтворювати такт музики, під яку виконується показ, як треба зачаровувати в себе журі і стріляти очима -  все це дівчата вивчали та практикували. 
 
 
 

 

Candy Party

Це була справжня вечіра наших цукерочок. Захід дійсно був стилізований, кожна принцеса мала аксесуар у вигляді цукерки. А ще в рамках вечірки знайомств дівчата обмінювались дарунками, побажаннями, куштували шоколадні маффіни і багато танцювали. Кожна з принцес бажала іншим радості, щастя, нових емоцій, та найбільше вразило, коли одна із конкурсанток побажала жити в конкурсі своє справжнє життя і отримувати від цього задоволення.  Стомлені, з дарунками, з новими знаннями дівчата поїхали додому. Щоб готуватись до наступних конкурсних днів, адже попереду буде стількти всього цікавого!
 
 
 
Більше фото: у нашій фотогалереї на сайті або в соціальній мережі.
 

 
ДЯКУЄМО:
 
1. Ми дуже вдячні газдині заміського комплексу "Батерфляй" за теплий прийом, смачні страви, щиру турботу персоналу! Тому, якщо ви не знаєте, де святкувати Новий Рік, дуже рекомендуємо Батерфляй". Тут уміють творити чудеса!  https://www.facebook.com/events/736419679745604
 
2. Безмежно вдячні Євгенію за комфортні лімузини. Спеціально для наших дівчат автомобілі вивезли на морозну дорогу з обігрітих гаражів, напочатку тижня, з самого ранку. Водії навіть прогріли салон, аби дівчаткам було тепло!  
067 549 9119, Євгеній
 
3. Ярославі Курячій, яка щиро ділилась своїм досвідом, власними спостереженнями і секретами.
4. Інні Т. Яворській, яка дуже тонко і мудро пропрацювала з дівчатами практичний тренінг, допомогла їм побачити батьків, друзів і конкурс під іншим кутом, аби в подальшому розвивати себе дуже гармонійно.
 
Фоторепортаж: Анастасія Довгорук

« Вернуться