Вінея. Як народжуються мрії та переможниці

Принцесу неможливо уявити собі без казкової краси сукні. Саме в них дівчатка перетворюються в леді, серце тьохкає і наповнюється мріями. Коли у фінальному виході дівчата вийшли на подіум, святкова зала перетворилася на чарівне королівство, в якому Попелюшка зустріла свого Принца. Здається, повітря наповнилося якимись особливими чарами та магією, яку створила казкова фея вланиця салону весільної моди " Вінея", мати троьх синів, успішна  бізнес леді,  дизайнер дитячої урочистої колекції  "Мрії маленьких модниць", Ольга Швець.
 
 
Усі дівчата, від крихітної Лєрочки до більш дорослої Крістіни дефілювали у сукнях від "Вінеї", в них же вийшли на церемонію нагородження.
 
 
 
 
 
 
 
А "Принцесою Вінея" стала Лєрочка Зуб, яка в дарунок отримала розкішну сукню.
 
 
 
 
 
Салон весільної моди "Вінея" представили  власну  лінію  дитячого урочистого одягу з новою колекцією "Мрії маленьких модниць". Якісні тканини та мережива, тільки натуральна підкладка, висока якість виробів створює максимальний комфорт для дітей.
 
Ми працюємо для Вас - 15 років !!! Нам вдячні тисячі наречених! Ми одягаєм у мрії випускниць. А  наші ще недавно маленькі модниці вже приміряють  весільні сукні.  Найвідоміші наречені Вінниці обирають весільну мрію від "Вінеї". Салон неоднократний  переможець конкурсу "Народний бренд"!  
Ми мріємо для Вас  та ростемо разом  з Вами! Ви даєте натхнення і народжуєте мрію!  Саме для Вас обираємо найкращі весільні та вечірні колекції на фешн показах  Европи!  Мрійте разом з "Вінеєю".
 
 

« Вернуться