Видавництво "Поділля". З любов'ю

В садочках і школах наші красуні вивчають різні дисципліни, аби в дорослому житті бути мудрими дружинами, добрими матусями, успішними підприємцями. І то все набагато легше вивчається, якщо в руках у нас є зручна ручка, якісний зошиток, і дуже гарно, якщо не один. То як збити пряжене молоко у пухнасту піну у френчпресі та вихлюпнути його в чашку з ванільним какао. На душі стає дуже спокійно, ти розумієш, що бодай на 5 хвилин, поки вистигає напій, зупиняється час. І уже зошиток ми змінюємо на альбом, беремо пензлик, мокаємо його в акварельну фарбу, і малюємо щось своє, особливе, але таке нам рідне і потрібне в дану мить... 
ТОВ Видавництво "Поділля" на Princess First Model стало тим ковтком ванільного какао з пінкою із пряженого молока. Кожна дівчинка отримала в подарунок особливий набір зошитів, альбомів, дизайнерського картону... Дарунок кожній принцесі, відповідно віку, для того щоб сподобався, запам'ятався і був корисним, з материнською ніжністю власноруч обирала Олена Тихонюк, директор ТОВ Видавництво "Поділля". І, уже традиційно для проекту, пані Олена вибрала свою принцесу - Яну Прісняк.
 
 
 
 
 
 
 

Издательство "Подолье" - национальный производитель бумажно-беловой продукции, который вышел за рамки производства тетрадей, альбомов для рисования, блокнотов. На сегодняшний день мы являемся лидером по количеству новинок, запускаемых ежегодно на национальном уровне. 
Наши безусловные хиты продаж - дизайнерский картон и блокноты для рисования с блоком цвета слоновой кости ТМ "Айвори". 
Также мы открыли свой первый фирменный магазин в г. Виннице, где можно приобрести не только нашу продукцию по ценам от производителя, но и декор, и подарки. 
Мы вас ждем по адресу Келецкая, 122!
 
С любовью,
Ваше Издательство "Подолье".

« Вернуться