DIADEMA. Краса врятує світ

Фінал проекту PRINCESS FIRST MODEL був справді феєричним та казковим. На очах матусь, татків, бабусь з дідусями, гостей фіналу та партнерів, які допомагали в організації свята особистості, тремтіли сльози, тому що діти були настільки чесні та по-дитячому справедливі, що ми в черговий раз переконались: за такими дітьми майбутнє!  Усі дівчатка отримали номінацію "PRINCESS FIRST MODEL", в додаток до якої кожній принцесі на згадку вручили ювелірну золоту підвіску у вигляді корони від доброго та розкішного партнера ювелірної компанії DIADEMA
 
 
 
 
 
Окрім того, DIADEMA обрала свою принцесу - Анну Дернову, вручивши їй свій особливий дарунок.    
 
 
Ми дуже щасливі та вдячні ювелірній компанії DIADEMA за підтриму та віру в даний проект та наших дівчат! Краса дійсно врятує світ!
 

Історія про те, що примусить на якусь мить битися серце швидше...

 
З 13 по 16 листопада у Києві проходила щорічна провідна міжнародна виставка – конкурс ювелірних прикрас, де на розсуд журі та поціновувачів ювелірного мистецтва відомими компаніями та приватними майстрами були представлені ексклюзивні авторські прикраси з дорогоцінних каменів та металів. У 2-ох номінаціях, вінницька ювелірна компанія «DIADEMA» здобула дипломи переможця та лауреата. 
На конкурс були представлені творіння власного виробництва. Підприємство створює прикраси, які мають бути сучасними, як в Україні, так і в європейському просторі. Слід зазначити, що підприємство вже сьомий рік сертифіковане, відповідно до європейського стандарту ISO 9001:2008, тому розвиток компанії – безумовно європейський.
 В номінації «Краща серійна прикраса року» компанія стала переможцем та володарем призу «Золоте сузіря» за жіночий  ювелірний набір із колекції «Fleur de Lys». Власне в основі жіночої прикраси лежить гиральдична лілія, яка є символом Діви Марії, а також емблемою королівської влади. «Ми хотіли зробити таку прикрасу, яка могла б передаватись у спадок і, щоб кожна жінка, яка отримає її в подарунок, відчувала б себе вишуканою і чарівною» - зазначив директор ювелірного центру «DIADEMA» та автора прикрас Григорій Дерун.
 В номініції «Краща чоловіча прикраса» нагороду отримала тематична каблучка «Ковчег», яка має в своїй основі духовні символи. Це рубін, який є серцем виробу, - знаменує собою чашу Грааля, наповнену кров'ю Спасителя. Червоний камінь у свою чергу окресленний 36-ма діамантами, навколо яких вичеканений текст молитви «Отче наш». З обох боків розміщені зображення Архангелів-захисників: Михаїла та Гавриїла.  Це ексклюзивна каблучка, оскільки виконана в єдиному екземплярі і повторюватись не буде.
Поціновувачі ювелірного мистецтва зможуть побачити колекції в повному обсязі в фірмовому магазині «DIADEMA» по вулиці Соборній, 76. 
Ювелірний центр «DIADEMA» є українським виробником, що створює прикраси власного дизайну від ескізу до повного втілення та реалізації покупцям. За майже 20 років свого існування компанія отримала чимало нагород, секретом визнання є абсолютна свобода творчості, підтримка найвщого рівня якості та постійне самовдосконалення. 
В найближчих планах компанії - розширення географії бізнесу на європейський ринок.  Тож, незабаром прикраси під торговою маркою «DIADEMA» зявляться в торговельній мережі Європи. Проте український споживач залишається в пріоритеті. Для цього в мережі торгових салонів функціонує дисконтна програма – це картки на знижку, подарункові сертифікати.  
Тож, якщо ви й досі в роздумах, що подарувати до свят найріднішій людині – завітайте до мережі фірмових салонів «DIADEMA». Ми точно знаємо, що примусить на якусь мить битися серце швидше.

« Вернуться